Тут ви можете купити
Платину — ігрову валюту для гри Clan Wars

Обробка персональних даних1.1. Користувач дає згоду Адміністрації на збирання та обробку своїх персональних даних з метою забезпечення реалізації правовідносин між Користувачем та Адміністрацією, якими регулюються умови користування Сайтом. Користувач також дає згоду Адміністрації на передачу своїх персональних даних третім особам у випадках, передбачених законодавством України та Угодою про використання сервісу https://pt.cwars.net/ та Правилами захисту інформації.

1.2. Адміністрація гарантує, що всі її співробітники, які допущені до будь-якого виду обробки персональних даних Користувача, будуть суворо дотримуватись вимог законодавства України щодо охорони персональних даних.

1.3. Персональні дані Користувача, які обробляє Адміністрація, складаються з даних, які Користувач передав Адміністрації для реєстрації на Сайті (електронна адреса) та в інших випадках, передбачених Угодою про використання сервісу https://pt.cwars.net

1.4. Для збору статистичних даних та ідентифікації відвідувачів Сайту Адміністрація може відстежувати та зберігати інформацію про IP-адреси доступу Користувача до Сайту, використовувати файли технічної інформації (cookies), які розміщуються на локальному терміналі Користувача або відвідувача Сайту.

1.5. Адміністрацією також обробляються дані Користувача, які автоматично одержуються сервером під час доступу Користувача до Сайту та подальших дій Користувача на Сайті.

1.6. Отримані дані використовуються для:

- електронна адреса – комунікація з Користувачем.

1.7. Видалення даних:

- Користувач може звернутися до Адміністрації Сайту та запросити видалення своїх персональних даних.

1.8. Заборона на обробку персональних даних автоматично спричиняє припинення дії цього договору та скасування статусу Користувача з моменту такої заборони.

1.9. Адміністрація без додаткового дозволу Користувача може передавати персональні дані такого Користувача третім особам, зокрема. державним органам, лише у випадках та на підставах, прямо передбачених чинними законами України, коли така передача стає обов'язком Адміністрації.

1.10. Адміністрація зобов'язується забезпечити збереження персональних даних Користувача від випадкової втрати чи знищення, незаконної обробки, у т.ч. незаконного знищення чи доступу до персональних даних.
www.cwars.ru